משחקי פיינטבול לקבוצות

עמוד הביתמאמרים > משחקי פיינטבול לקבוצות

משחקי פיינטבול לקבוצות

 

לקחת את כל המשרד ולבוא ליום כיף של לוחמת פיינטבול יכול להיות אחד הדברים הכי טובים שיקרו לך בתור מנהל אם תחליט ללכת על הצעד הזה. אתה שואל למה? התשובה פשוטה - הוצאת אגרסיות ואנרגיה שלילית.

 

זה קיים בכולנו

 

אורך החיים המודרני לא נותן לנו מנוחה לרגע. אנשים צריכים לבצע המון פעולות ביום הכוללות עבודה, תחזוקת בית, זמן חופשי, אכילה ועוד ועוד. סדר היום הלפעמים מטורף שנוצר יכול להביא איתו הרבה מאוד לחץ וכאשר יש לח נוצרת אנרגיה שלילית בתוך הגוף אשר רק מחפשת דרך לצאת החוצה. דרך טובה לעשות זאת היא משחק לוחמה בכדורי צבע או בקיצור פיינטבול לקבוצות.

 

האנרגיות במקום עבודה סגור

 

האדם מבלה את רוב שעות היום שלו במקום העבודה ולרוב עם אותם אנשים. בגלל שאנחנו רק בני אדם, נוצרים חברויות ויריבויות בין אנשים באופן טבעי. לא כולם אוהבים אותך ואתה לא חייב לאהוב את כולם. הבעיה נוצרת מאינטראקציות שליליות על דרכי עבודה, משימות שיש לבצע ואפילו ניקיון הכיור או עמדת הקפה. כאשר שני אנשים מסתכסכים ורבים במשרד אז כולם סובלים יחד איתם. הפיתרון? איך ניחשתם - לצאת ופשוט לשחק ביחד.

 

דרכי פורקן לנפש

 

יש כמה דרכים בהם נפש (וגוף) האם משחררים לחץ - בכי, רעידות, הזעה, נשימות ומין. כאשר אדם מבצע פעילות ספורטיבית הוא מאמץ את הגוף שלו, ממריץ את מחזור הדם, מתנשף, מזיע, מתאמץ להגיע לעבר מטרתו ומשתף פעולה עם הקבוצה שלו. כל הדברים האלו קורים במחשק פיינטבול. דרך המשחק הזה האדם הבודד ואנשים שעובדים יחד פשוט משחררים את עודפי המתח שהצטברו אצלם בצורה לגיטימית. משחק הוא מציאות ומציאות היא משחק.  המוח אינו מבדיל בין השניים. בשביל המוח האנושי הכל אמיתי וחי והורמונים מרפאים משתחררים.

 

בואו לשחק יחד

 

כמנהל משרד ואחראי על עובדים החובה שלך היא ליצור מצע נוח על מנת שעובדיך יחושו בטוב. שחרור אגרסיות ומתחים זה חלק מהעניין אם רוצים לשלום על שלום בית במשרד. מספיק יום אחד של משחק פיינטבול חזק טוב ומהנה לעובדים על מנת לשפר את היחסים בינים ולך לתת קצת שקט תעשייתי.