איך להזמין פעילות פיינטבול נכונה ומותאמת למשתתפים

פיינטבול הפך לאחת מפעילויות הספורט האהובות על אנשים רבים, משום שהוא משלב אלמנטים שרבים אוהבים עוד מילדות, בעוד אחרים רואים במשחק מימוש של כל מה שהם עושים במשחקי המחשב.

בשל האופי הקבוצתי של הפעילויות, מדובר באחת מהאטרקציות המועדפות על בתי עסקים רבים המחפשים ליצור פעילויות גיבוש איכותיות ויעילות עבור הצוות שלהם. על מנת לנצל את האפשרויות של הפיינטבול באופן היעיל ביותר, יש לדעת מה המרכיבים החשובים ביותר במשחק ובמתחם – ועל בסיס מידע זה להגיע למתחם הטוב ביותר.

מה הבעיות האפשריות במתחמי פיינטבול?

על מנת ליהנות מהאפשרויות של משחקי פיינטבול בקבוצות, בין אם מדובר בקבוצה המאוחדת במקום עבודה או פשוט בחברים טובים – חשוב מאוד שבמקום יהיו כל המאפיינים הבאים, או לפחות חלק מהם:

 • שטח מספיק נרחב – על מנת שהמשחק יהיה מהנה ומאתגר, השטח צריך להיות מספיק גדול כדי שהמשתפים יסתובבו בו מספר שעות.
   
 • אפשרויות למתג את המדים של כל אחת מהקבוצות – המיתוג יכול להיות עסקי, אך אפשר גם ליצור משחק על בסיס אירוע פרטי, כגון יום הולדת או מסיבת רווקים. האפשרות הזאת מעניקה דרור לדמיון שלכם, וזה תמיד מוסיף ייחודיות וקסם.
   
 • מגוון תסריטי משחק – גם אם אין לכם רצון ואפשרות להמציא משחק משלכם, מתחם הפיינטבול מצופה לספק מספר אפשרויות ותסריטי משחק שיעסיקו, יאתגרו וירגשו את כל המשתתפים.
   
 • שטח מאתגר – אף על פי שמדובר בבילוי, הוא מיועד לרוב לאנשים ספורטיביים, לכן השטח צריך להיות מורכב בהתאם.
   
 • מעברים חבוייםמתחם פיינטבול איכותי מאפשר לשחק בו מספר פעמים ובאותה רמת עניין, לכן השטח נדרש לספק אתגרים גם בביקור השני או השלישי.

אילו דברים כדאי לשאול לגבי מתחם הפיינטבול?

באופן טבעי, כל מתחם פיינטבול מפרסם את עצמו כאתר מעולה, אך באמצעות מספר שאלות בסיסיות במהלך שיחת ההיכרות ניתן להבין האם באמת מדובר במקום שניתן להעביר בו זמן איכות ללא פשרות, או שיש צורך לחפש מקום אחר.

כמו כן, אפילו מטון הדיבור של האדם בצד השני של הקו אפשר להבין עד כמה רציני העסק שלו. בין השאלות הרלוונטיות: כמה מתחמים קיימים? כמה תסריטי משחק בכל מתחם? מהו הצפי בנוגע לזמן הדרוש להשלמת כל משחק? באילו רובים משמשים במשחק? עד כמה בטיחותיים כדורי הצבע? האם דואגים לנקות את משקפי ההגנה אחרי כל משחק?

יכול להיווצר רושם שהשאלות הללו קטנוניות, אך בפועל, כל בעל עסק פיינטבול אמור לענות עליהן בביטחון ונכונות.

תוספות קטנות שיוסיפו קסם וייחודיות לפעילות שלכם

​באמצעות גיוון של משחקי פיינטבול והתאמתם לאופי שלכם ושל כל האורחים, תוכלו ליהנות מחוויה מסעירה במיוחד. זה כולל מיתוג של המדים, יצירת סיפור ייחודי, הענקת פרסים מותאמים אישית לקבוצה הזוכה, ליווי מוזיקלי מתאים וכן יצירת שפות דיבור מיוחדות לצורך המשחק. כל מתחם פיינטבול יסייע לכם בגיבוש האירוע המותאם והמיוחד ביותר.

צור קשר

רוצים להזמין? או לשאול שאלה? שלחו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!