טיול רייזרים באזור הצפון – לגלות את הרי הגלבוע מחדש

"ארץ זבת חלב ודבש" היא אחת מהברכות שארץ ישראל נתברכה בהן. ברכה נוספת היא העובדה שיש לנו ארץ עשירה בנופים – ישנן מעט מדינות בהן ניתן לראות כל כך הרבה מראות שונים, המתפרשים לעתים על פני קילומטרים ספורים. אחד האיזורים העשיר במראות שכאלו הוא הצפון, המכיל לא מעט מקומות מעניינים ומרתקים ששום ביקור יחיד לא יוכל לכסות. אך לצערנו, לרוב האנשים אין זמן לבלות מדי יום או אפילו מדי שנה באיזור, ולכן טיול שכזה לרוב מתבקש להכיל כמה שיותר מקומות במגבלת הזמן הנתונה. אז כיצד ניתן להגיע לתוצאה מקסימלית בתחום זה?

האופציה המוכרת היא כמובן טיול רגלי. כאן ניתן להגיע למקומות רבים שאינם סלולים, ולהתפעל מהרבה דברים קטנים שמעשירים את הטיול פי כמה וכמה. החסרונות מתבטאים בכך שלרוב לא ניתן לכסות יותר מקילומטרים ספורים בטיול שכזה, ומדובר באופציה הדורשת הכי הרבה אמצעי זהירות, על אחת כמה וכמה בטיול שאינו מודרך (אשר גם יגרום לכם "לפספס" לא מעט מקומות אשר המדריכים מכירים היטב).

אופציה פופולארית אחרת היא טיול ברכב – אך כמו שניתן להבין כבר מהסעיף הקודם, לא כל המקומות נגישים לרכבים. עוד מגבלה תלויה בכוח הרצון שלכם – הדרך לצפון רצופה במקומות המיועדים בדיוק לנוסעים כמוכם ויכולה להסית את תשומת ליבכם מהמטרה האמיתית, כך שעד שתגיעו ליעד, תשימו לב ששרפתם זמן יקר באותן תחנות המהוות לפעמים נוף שניתן למצוא גם במרכז.

מה עם טיול מאורגן? כאן היתרון מתבטא בעיקר בכך שחשבו בשבילכם על הכל מראש, כולל הדרך האופטימלית, מקומות מעניינים (הרבה פעמים ניתן לשלב מספר אתרים בסיור אחד ולחוות חוויות שונות). אך כמו דברים מאורגנים רבים, אלמנט הגמישות כמעט ואינו קיים כאן. מה שנבחר מראש הוא מה שיהיה, והכל מדוד בזמן. גם אם הגעתם למחוז חפציכם, סביר להניח שתשארו בו לא יותר מחצי שעה עד שתדרשו לצאת לדרך לנקודה חדשה.

ישנה עוד אופציה מעניינת המכילה הרבה מיתרונות שלושת השיטות הקודמות – טיול רייזרים (RZR) וטרקטרונים בצפון .

בואו לגלות את אזור הצפון בדרך ייחודית ואקסטרימית במיוחד וגלו בעצמכם מדוע אטרקציה זו נהפכה לפופולארית ביותר באיזור.

צאו לעצמאות עם רכבים המיועדים לכ-4 משתתפים (ניתן לשכור גם לזוגות בלבד) ובחרו אחד מהמסלולים שייתן לכם לחוות מגוון נופים בדרך שלא יכלתם עד עכשיו – שילוב של הנגישות הרגלית ביחד עם יכולת כיסוי המרחקים של כלי הרכב, באמצעות מסלולים הנותנים לכם גמישות מירבית בשילוב הנאה וחוויה בלתי נשכחת.

אז איך מגלים את הצפון? 3 אותיות. RZR!

צור קשר

רוצים להזמין? או לשאול שאלה? שלחו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!