ימי כיף לצוות עובדים

ימי כיף בצפון - חוויה בגלבוע

בחוויה בגלבוע מתמחים בהפקת אירועי חברה, ימי כיף וימי גיבוש, השקות, סדנאות קבוצתיות ועוד.

צוות חוויה בגלבוע ישמחו להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת בכל דרך שתבחרו, מפעילויות אקסטרים ואתגר ועד סדנאות צחוק וצ'יל בליווי מטעמים מיוחדים, ונוף משכר חושים.

 

כל ימי הגיבוש והכיף במחירים מיוחדים והצעות אטרקטיביות !

 

חבילת יום כיף לדוגמה

  • קבלת פנים (כיבוד קל או ארוחת בוקר לבחירה)

  • מספר פעילויות לבחירה בסבבים 

  • ארוחת צהריים עשירה במבחר תפריטים וסגנונות 

  • מפגש סיכום

 

יום כיף בצפון

המטרה של ימי כיף בחוויה בגלבוע היא להשתחרר, להפיג מתחים, לשכוח מהלחצים היומיומיים ופשוט ליהנות. בלי טלפונים... בלי עוד דד-ליין לסגור... יום של ריסטרט וטעינת מחודשת באנרגיה חיובית. אנחנו יודעים איך לפנות לה מקום באמצעות חוויות אקסטרים בלתי נשכחות. הביישנים שתמיד מתחבאים מאחור יתפסו בהגה בטיול טרקטורונים לנוף הגלבוע, ואם יש לכם "חשבון לסגור" עם מישהו, יש לנו שתי זירות של פיינטבול עבורכם. על יתר החוויות כבר נספר לכם בטלפון...

אחרי יום כיף כזה, תחזרו לעבודה עם רעב ואנרגיות שיספיקו לתקופה ארוכה... עד הפעם הבאה שתגיעו שוב...

 

יום גיבוש לעובדים

צוות טוב, כמו מכונה טובה, מגיע לשיאו כשכל החלקים מתפקדים בסינרגיה, ולכן, כדי למנוע שחיקה, להגביר תפוקה ולהאט את קצב התחלופה, צריך מדי פעם לעצור ולתחזק את המערכת. זה מה שאנחנו עושים כאן בימי גיבוש לצוותים, דואגים לתחזוקה השוטפת. קצת כוונון, קצת שימון והעסק עובד הרבה יותר טוב ביחד.

לכל קבוצה שמגיעה אלינו ליום גיבוש או סדנת ODT מוכנה תכנית ייחודית שמתאימה לה. כל אחת לפי הצרכים ויכולות שלה. המטרה שלנו היא לעזור לכם ליצור את ההוואי שלכם, שמחבר בין העובדים לחבריהם, ובין ההנהלה לצוות העובדים. ביום גיבוש כזה, לכל עובד או מנהל יש את הבמה להבליט תכונות שונות שאולי לא מוכרות לחבריו, ליצור חברויות חדשות, להפיל מחסומים ובסופו של דבר, להפרד מכם בסוף היום בידיעה שהחוויה שלכם אצלנו תעזור לכם לתפקד טוב יותר כחברה או כארגון.

להזמנת יום כיף עם חוויה בגלבוע ולמידע נוסף,
התקשרו 052-30-35-389 או שלחו הודעה מכאן ↓