לייזר טאג בגלבוע

"לייזר טאג" הוא משחק ריאליסטי ועתידני כאחד

המשלב חוויה, טקטיקה וריגוש מלא אדרנלין.

האם אתם מוכנים לחוות את עוצמת הלייזר טאג?

לייזר טאג מתאים לבילוי יום כיף משפחתי בצפון , לקבוצות, לימי הולדת , מסיבות רווקים / רווקות וכל אירוע שתרצו להוסיף לו אקשן טהור!

לייזר טאג בגלבוע - החוויה הגדולה בצפון

לייזר טאג - המשחק שכבש את ישראל הגיע לחוויה בגלבוע ואתם מוזמנים להנות מחוויה של משחק ירי ברובי לייזר טאג המתקדמים בעולם, בתוך זירת חורש טבעי למרגלות הרי הגלבוע הירוק כל השנה.

לייזר טאג הוא משחק לחימה עם רובי אינפרא אדום וחיישנים לבישים הקולטים את אותות הרובים. המשתתפים במשחק לובשים על גופם את החיישנים וכך, ברגע שמתרחשת "פגיעה", החיישנים מזהים אותה והיא נספרת כפסילה לשחקן.

לייזר טאג ניתן לשחק בלמלעה מ 25 סוגי משחקים שונים, הכוללים משימות שונות אותה צריכות הקבוצות להשלים בהצלחה. המשתתפים מתחלקים לקבוצות ועוברים הדרכה לפני תחילת המשחק על החוקים והמטרות.

בסיום המשחק מחשב משכלל את הפגיעות והפסילות וקובע מי היה המנצח.

לייזר טאג בגלבוע מזכיר את משחק הפיינטבול אותו ניתן לשחק במתחם שלנו, אך בשונה מירי בכדורי צבע, לייזר טאג הוא משחק בו לא יורים שום דבר מוחשי ולכן אין צורך באביזרי מיגון ולא נגרמים כאבים או חבלות.

לייזר טאג בגלבוע הוא משחק המבוסס על ירי ברובי אינפרא אדום, המאושרים לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי ואינם מזיקים לבריאות, לעיינים או לסביבה.

הכינוי "לייזר טאג" הוצמד למשק בגלל השימוש בקרני אינפרא אדום (שהן למעשה בלתי נראות), אך השם בהחלט עושה את החוויה הרבה יותר עתידנית, כמו בסרטי "מלחמת הכוכבים" למשל.

לייזר טאג בגלבוע הוא מתחם הלייזר טאג הראשון מסוגו בצפון הארץ, המשלב משחק בשטח מיוער אמיתי, בחורש טבעי בצפון , ומעניב הרגשה של לחימה אמיתית ומספק לשחקנים אקשן ללא מעצורים.

שריינו מקום עכשיו!

התקשרו: 054-323-80-60

זירה מדהימה וריאליסטית

לראשונה בישראל, זירת משחק לייזר טאג מדהימה ביער אמיתי בגלבוע.

תתכוננו להתפרצות אדרנלין במשחק אנרגטי עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם

למשחקי לייזר טאג .

זירת המשחק היא שטח יער אמיתי, הנמצא למרגלות הרי הגלבוע , בשטח מפוזרים מחסות כמו חביות, מבני עץ, מכוניות, סלעים וצמיגים המעניקים למשחק הלייזר טאג אווירה של שטח לחימה אמיתי ומאתגר.

לא חייבים להיות בעלי כושר גופני מיוחד כדי להנות מלייזר טאג בגלבוע.

כל אחד, בין אם אתם בני 7 או 77 יכולים להנות ממשחק ירי לייזר טאג בגלבוע.

הזירה שלנו מאפשרת לכל אחד מהשחקנים לתפוס עמדה המתאימה לו וליכולת הגופנית שלו ולתפקד בתוך המשחק ביעילות.

האם תהיו הצלפים שמגינים על המבצר? הלוחמים שמסתערים קדימה? ההגנה ששומרת על הדגל?

אתם תחליטו - המשחק כולו שלכם!

לייזר טאג - פעילות לקבוצות

קבוצות ומשפחות המחפשות יום כיף אתגרי בצפון יהנו מאוד ממשחק לייזר טאג בגלבוע .

לייזר טאג משלב חשיבה אסטרטגית, עבודת צוות , פעילות גופנית , חשיבה מהירה ויכולת הובלה .

זוהי פעילות מושלמת לקבוצות המחפשות פעילות חדשה ושוברת שגרה למלא איתה את משבצת האטרקציה המיוחדת ביום כיף או יום גיבוש בצפון.

צרו קשר וקבלו פרטים על החבילות שלנו לקבוצות

052-3035389