מלחמה במגרש הפיינטבול - גיבוש במשרד

עמוד הביתמאמרים > מלחמה במגרש הפיינטבול - גיבוש במשרד

בתחרות הזו, הניצחון כולו של הארגון, והכיף של העובדים

מחפשים פעילות מגבשת לצוות העובדים? האם ידעתם כי פיינטבול הוא משחק לחימה אסטרטגי הנחשב לאחת הפעילויות המועדפות בימי כיף וגיבוש? ובכן, אם אתם מתכננים לארגן יום כיף וגיבוש לעובדי החברה, כדאי לכם לשלוח אותם למתחם פיינטבול. נהוג לחלק את העובדים לשתי קבוצות, כאשר ברוב המקומות המינימום הנדרש למשחק קבוצתי הוא 10 משתתפים. למעשה, אם אתם חברה גדולה המונה עשרות עובדים, ניתן לחלק אותם לכמה קבוצות וליהנות מתחרות מרובת משתתפים.


פעילות מומלצת לגיבוש העובדים

 

כאשר נלחמים בפיינטבול – מתגבשים במשרד, מאחר שבמהלך הפעילות יש לתכנן אסטרטגיה, לעבוד במשותף כדי לנצח וכל קבוצה זקוקה גם למנהיג. משחקי פיינטבול מהווים גם פעילות גופנית, וכדאי לדעת כי על פי חוזר של משרד החינוך הפעילות מומלצת לכולם, מאחר שמעבר לחוויה המרגשת ומלאת האדרנלין, המשחק תורם לגיבוש בין חברי הקבוצה, לעבודה יעילה תחת לחץ, לחתירה להשגת יעדים, ובנוסף, הפעילות תורמת לשיפור בביטחון העצמי.


הנאה משולבת בגיבוש


כל המשתתפים במשחקי הפיינטבול זוכים לחוויה יוצאת דופן ונהנים מהמשחק התחרותי המגבש. חברי הקבוצה חייבים לפעול יחד כדי לכבוש את היעד של הקבוצה המתחרה, לכן עליהם לפתח כישורי מנהיגות ולקבוע אסטרטגיה מנצחת. כמו כן, ניתן לפרוק מתחים שנוצרו במהלך שגרת העבודה, ולאחר הפעילות הגופנית כולם משוחררים ומרגישים טוב יותר. 
בסיום הפעילות, מנהלי הארגון זוכים לצוות מגובש וחדור מטרה, שלומד כיצד לתכנן מהלכים יחד, לקבוע אסטרטגיה מנצחת, לכבוש יעדים חדשים ולעבוד כקבוצה מלוכדת ויעילה. לכן, מעבר להנאה ולחוויה במשחק עצמו, צוות העובדים זוכה לכלים חשובים ויעילים אותם הוא יכול ליישם גם בעבודתו, וכמובן – הארגון זוכה לצוות מגובש ויעיל יותר.


גיבוש אפקטיבי לצוות העובדים


כל ארגון חייב צוות עובדים יעיל הפועל באופן מלוכד כדי להשיג את היעדים שמציבים בפניו. אחת לכמה זמן חשוב לאפשר לעובדים לנוח מהשגרה היומיומית, לכן אין כמו משחקי פיינטבול כדי להעניק להם הפוגה מהעבודה והנאה מפעילות מהנה ומגבשת. אם אתם מחפשים פעילות מצוינת לגיבוש עובדים, כדאי גם לכם לחפש מתחם פיינטבול קרוב למקום העבודה, כאשר כיום יש גם חברות המציעות מתקנים ניידים, כך שלמעשה אפשר לבצע את הפעילות בכל הארץ.