לאחר משחק פיינטבול מהנה ב חוויה בגלבוע צריך לתת מנוחה לרגליים, ואם אפשר, במקום שמציע ארוחה טובה. אספנו עבורכם מסעדות בגלבוע שתשמחו לבקר בהן:
דג דגן: במבנה ששימש את הרפת הראשונה בעמק חרוד, עם רצפה מכוסה שבבי עץ ונוף פנורמי קסום תוכלו להנות מארוחת דגים כמיטב המסורת.
קימל...

לכל משפחה יש לפעמים את הרצון לשבור שיגרה ולעשות משהו מיוחד ומהנה ביחד. החוויות המשפחתיות האלה שאנו צוברים במהלך החיים הן החוויות שמעצבות את הזיכרון המשפחתי שלנו ושל ילדינו ועל כן כדאי לחפש אחר חוויה משפחתית מהנה במיוחד שתתרום לגיבוש ולהוואי המשפחתי.

בין האפשרויות הרבות...

"ארץ זבת חלב ודבש" היא אחת מהברכות שארץ ישראל נתברכה בהן. ברכה נוספת היא העובדה שיש לנו ארץ עשירה בנופים - ישנן מעט מדינות בהן ניתן לראות כל כך הרבה מראות שונים, המתפרשים לעתים על פני קילומטרים ספורים. אחד האיזורים העשיר במראות שכאלו הוא הצפון, המכיל לא מעט מקומות מעני...

בואו נודה באמת - ארגון אירועים הוא לא עסק קל. ככל שישנם יותר משתתפים, צרכים ומשאבים המעורבים בעניין - הקושי עולה. אחד הצרכים הבולטים ביותר בשנים האחרונות הוא הרצון לפעילות מגוונת וייחודית - כזו שלא תסתמן כ"סתם עוד יום" אלא כחוויה של ממש. איך מגיעים למימוש של אותו רצון?...

Please reload

פוסטים מוצמדים
פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון
Please reload

חפש תגיות
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload